Zebranie Sprawozdawcze 2023

Sebastian Kowalski

W dniu 02.12.2023 odbyło się zebranie sprawozdawcze w siedzibie koła Paryż.W zebraniu wzięło udział 19 członków oraz gość z Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego.Na zebraniu omówiono sprawy finansowe za rok 2023 oraz składki które będą obowiązywały w roku 2024 oraz wręczono puchary dla najlepszej trójki spławikowej roku a także spiningowej oraz dla wędkarza roku 2023.Chciałbym nadmienić że gospodarz naszego koła kolega Zdzisław Haja za długoletni wkład na rzecz naszego koła został odznaczony odznaką ZŁOTĄ Z WIEŃCAMI serdecznie gratulujemy. Niestety mimo informacji podanej na stronie koła o zebraniu frekfencja nie dopisała tak jak byśmy sobie tego życzyli,ale miejmy nadzieję że za rok w zebraniu weźmie troszkę większa ilość członków koła.

Powiadom znajomego:

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.

Podobne wiadomości